Sosyal Medya

Image

Kampanya Ayrıntıları:

KOBİ Vitamin kullanıcıları Vodafone Teknoloji Asistanım ek paketi ve Dijital İşyeri sabit internet paketinden avantajlı tekliflerle yararlanıyor. Fırsatlardan yararlanmak için KOBİ Vitamin kampanya formunu doldurduktan sonra Teknoloji Asistanım ek paketi için KOBI VODAFONETEK, Dijital İşyeri sabit internet paketi için KOBI VODAFONEDIJITAL yazarak 6645’e SMS gönderebilirsiniz.

Teknoloji Asistanım Ek Paketi:

Vodafone Teknoloji Asistanım ek paketini size özel ilk 6 ay ücretsiz, devam eden aylarda 14,90 TL/ay avantajıyla satın alabilirsiniz.

Vodafone Teknoloji Asistanım ek paketi ile yazılımsal ve donanımsal tüm teknik sorunlarınızın çözümünü bir telefon ile alanında uzman Teknoloji Danışman’ına bağlanıp uzaktan bağlantı kurarak anında çözebilirsiniz.

Paket kapsamındaki hizmetler kısaca:

  • Bilgisayar yedekleme, sıfırlama, geri yükleme, güvenlik uygulamaları yüklemesi, disk formatlanması
  • Tüm donanımlar (yazıcı, monitor, bilgisayar) için arıza tespiti yapılması ve sorun giderilmesi
  • MS Office uygulaması ayarları
  • Yazıcı kurulumu, güncellemesi
  • Telefon kurulumu, yedeklemesi, teknolojik donanım danışmanlığı ve çok daha fazlası..
Vodafone Teknoloji Asistanım ek paketinden, Gelir İdaresi Başkanlığı kayıtlarında şahıs şirketi sahibi olan Vodafone esnaf müşterileri faydalanabilmektedir.

Dijital İşyeri Sabit İnternet Paketi:

Vodafone Dijital İşyeri sabit internet paketini size özel ilk 3 ay ücretsiz, devam eden aylarda 74,90 TL/ay avantajıyla satın alabilirsiniz.

İşyerinize özel sunulan Vodafone Dijital İşyeri paketi sayesinde sabah 8 akşam 8 saatleri arasında altyapı uygunluğunuza göre 3Mbps olan internet hızınız 10 katına kadar yükselir.