Sosyal Medya

Image

Kampanya Ayrıntıları:

KOBİ’lere özel geliştirdiği ürün, hizmet ve çözümler ile müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran Akbank, KOBİ Vitamin kullanıcılarına ihtiyaçlarına özel fırsatlar sunuyor. Üye işyeri, para transferleri, maaş ödeme, ticari kredi kartı gibi birçok bankacılık ürününden avantajlı imkanlarla yararlanmak için KOBİ Vitamin kampanya formunu doldurmalı ve 6645’e KOBI AKBANK yazarak SMS göndermelisiniz.

Akbank fırsatları yararlanma koşulları:

Akbank’ın sunduğu fırsatlardan yararlanmak için öncelikle Akbank müşterisi olmanız gerekmektedir.

Üye işyeri ve maaş anlaşması için sunulan avantajlardan yararlanmak için Akbank Müşteri İlişkileri Yöneticilerine MNG Kargo KOBİ Vitamin web sitesi üzerinden size özel sunulan tekliflerden yararlanmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Ticari Kredi Kartı ile sunulan avantajlardan yararlanmak için HEDIYE yazıp 4566'ya SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Hoş geldin avantajlarından yararlanmak için MNG Kargo KOBİ Vitamin web sitesinden talepte bulunmanız gerekmektedir. Talebinizin Akbank’a iletilmesi sonrasında, merkezi olarak tanımlama yapılacaktır. Bankacılık Ürün Tekliflerinin dilerseniz sadece birinden, dilerseniz birden fazlasından yararlanma şansına sahipsiniz. Akbank, müşteriye sunulan faiz oranlarını, vadelerini, kredi kullandırım ücretlerini, komisyon oranlarını ve sunulan diğer avantajları değiştirme hakkını saklı tutar.

Üye İşyeri Avantajları:

MNG Kargo KOBİ Vitamin kullanıcısı olmanız durumunda, Akbank Üye İşyeri hizmetleri için size özel sunulan çalışma koşullarından ve pos indirimden yararlanabilirsiniz.

TEK ÇEKİM  
  Ertesi Gün
AKBANK KARTLARINA 1,50%
DİĞER BANKA KARTLARINA 1,70%
YURTDIŞI KARTLARINA 1,68%
CUP 1,68%
veya
TÜM KARTLAR İÇİN 1,65%

TAKSİTLİ
  Ertesi Gün
2 2,82%
3 3,76%
4 4,70%
5 5,64%
6 6,58%
7 7,52%
8 8,46%
9 9,40%
10 10,34%
11 11,28%
12 12,22%

*Mart ayı içinde yeni Akbank Üye İşyeri sahibi olacaklar için geçerli çalışma koşulları olup, her ay piyasa koşullarına göre güncellenecektir.

Maaş Ödeme Programı ile Büyük Kolaylık Akbank’ta

Maaş ödemeleriniz için Akbank'a bir talimat verin, personel maaş tutarları belirttiğiniz tarihte ve miktarda otomatik olarak firma hesabınızdan personel hesaplarına aktarılsın. Ayrıca MNG Kargo müşterilerine sunulan özel avantajlardan* faydalanabilirler.

 • 18 aylık sözleşme karşılığı KDV dahil fatura karşılığın ödenmek üzere kişi başı 250 TL bütçe tahsisi
 • 24 aylık sözleşme karşılığı KDV dahil fatura karşılığın ödenmek üzere kişi başı 450 TL bütçe tahsisi
 • Personelin maaş hesabı için ADK havale muafiyeti
 • Personele verilecek Axess Kredi Kartı ücret muafiyeti

Bütçe; aşağıda belirtilen ürün grubundan personel başına en az 4 ürün sahipliğinin sağlanması sonrasında ödenecektir.

Ürün grubu: KOLAS, Akbank Mobil, Debit Kart, OFÖ, Düzenli Ödeme, Axess Kredi Kartı, Artı Para, İhtiyaç Kredisi

*Son 6 aydır Akbank’tan maaş ödemesi yapmamış firmalar için geçerlidir. Çalışan adedi minimum 20 ve maksimum 150 olan ve minimum kişi başı maaş ortalaması 2800 TL olmalıdır.

Axess Business / Wings Business Ticari Kredi Kartı

Akbank ticari kredi kartı alanlara 1000 TL'ye varan chip-para hediye! 31 Mart’a kadar ilk kez Akbank ticari kredi kartı sahibi olan MNG Kargo KOBİ Vitamin kullanıcıları, her ay toplamda 5000 TL alışverişlerinde 100 TL, 31 Aralık 2021’e kadar toplamda 1000 TL’ye varan kaybolmayan chip-para kazanıyor! Kayıt için ilk harcamadan önce HEDIYE yazın 4566'ya gönderin.

Kampanya Detayları

 • • Kampanya 1 Ocak-31 Mart 2021 yılı içinde ilk kez Akbank Ticari Kredi kartına başvuru yapan müşterilerimiz için geçerlidir.
 • 29 Aralık 2020 tarihi öncesi açık ticari kredi kartı olan veya 29 Aralık’tan önce ticari kredi kartı almış ve 29 Aralık’tan sonra bu kartını iptal ettirmiş müşterilerimiz kampanyaya dâhil değildir.
 • Akbank ticari kredi kartı olan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır
 • Kampanyaya Bireysel kredi kartları ve Troy logolu Axess Business kredi kartları dâhil değildir.
 • Tüm Akbank Şubeleri, Akbank ATM’leri, 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi, akbank.com, Akbank Internet ve diğer kredi kartı başvuru kanallarından yapılan Akbank ticari kredi kartı başvuruları kampanyaya dâhildir.
 • Kampanya müşteri bazında gerçekleştirilecektir.
 • Kampanya tüm sektörlerde yapılacak işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında, her ay toplamda 5000 TL ve üzeri alışverişlerden ayda en fazla 100 TL, 31 Aralık 2021 tarihine kadar en fazla 1000 TL chip-para kazanabilir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için; ticari kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerinin ilk harcamadan önce, HEDIYE yazıp 4566’ya SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından kayıt oldunuz bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
 • Kazanılan chip-paralar, 2 gün içinde karta yüklenecektir.
 • İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
 • Kampanya boyunca 1000 TL chip-paraya ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.
 • Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Akbanklı KOBİ’lerin Avantaj Dünyası

MNG Kargo KOBİ Vitamin kullanıcılarına özel sunulan Hoş geldin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Hoş geldin avantajları ile 1 ay boyunca para transferi işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank’ın size özel sağlayacağı avantajlar:
Akbank İnternet ve Mobil kanallarından;

 • Sınırsız Havale
 • Sınırsız EFT

İlginizi Çekebilecek Diğer Kampanyalar: